Ubytování pro skupiny až do 26 osob 

Stylové a pohodové ubytování v různých koutech Čech 

Jednou přijedete, podruhé ušetříte

2. návštěva u nás – 5%
3. návštěva u nás – 10%
4. návštěva u nás – 15%

Vyberte si lokalitu nebo nás kontaktujte, rádi Vám poradíme s výběrem.

Pohodové ubytování v různých koutech Čech

Hledáte příjemné místo pro strávení své dovolené? Pro malou svatbu nebo jen rozlučku se svobodou? Pro sportovní soustředění? Pro firemní akci?

Naše rodina se věnuje ubytování hostů už přes dvacet let. V roce 1998 jsme začali s rekreačním střediskem na Hracholuské přehradě u Plzně. V roce 2001, k přibyla chalupa v Zelené Lhotě na Šumavě kousek od Nýrska. Poté jsme se dlouhou dobu naplno věnovali našemu hlavnímu zaměstnání na budování specializované stavební firmy. Ji jsme v roce 2020 po dlouhých dvaceti pěti letech prodali a rozhodli se naplno věnovat ubytovacím službám. Řekli jsme si, co dál… Protože jsme blázni do sportu v zimním i letním provedení a máme hodně rádi Jizerky, pustili jsme se do rekonstrukce roubenky s tělocvičnou v Josefově Dole. Chalupu jsme v Josefáči dokončili na konci roku 2021 a na Silvestra přivítali první hosty. Další dílek do naší ubytovací skládačky se stala na konci roku 2023 bývalá fara v obci Železná, v Českém lese kousek od Přimdy. Český les jsme vybrali proto, že je to pořád neobjevená perla mezi českými horami s parádní přírodou. Pro naše skvělé hosty bychom do budoucna chtěli otevřít chalupu v Krušných horách, zatím se nám ale nepoštěstilo objevit jedinečný objekt, který by měl to pravé, co hledáme.

Tím, že se celý život věnujeme sportu, nejdříve aktivně, později pasivně jako trenéři (fotbal, cyklistika), zaměřili jsme všechny naše objekty stejným směrem, a to na skupiny – sportovce, děti, ale i skupiny přátel, velké rodiny, školní třídy apod. Chceme nabídnout podobný standard ve všech koutech Čech. A co je pro nás standard – ubytovací kapacita kolem 22 osob v pokojích se dvěma až 6 lůžky, profi kuchyně s jídelnou pro snadné nakrmení tolika hladových krků, dostatečné zázemí pro sportování nebo relaxaci (tělocvična v Jizerkách, sauna na Šumavě, hřiště na Hracholuskách, herna na Železné, úschovna kol i lyží v každém objektu) a hlavně krásná příroda a možnosti v okolí. Jsme připraveni podělit se s Vámi o zkušenosti z túr, cyklovýletů, naplánovat cesty, pomoci se zajištěním třeba fotbalového hřiště nebo tělocvičny v okolí. Stejně tam jsme schopní pomoci Vám s vařením.

A co je náš cíl? Spokojená skupina, která si jednou vyzkouší hory, podruhé přehradu, potřetí husté lesy. Skupina, s kterou si sedneme a poslechneme, jak hrají kytaru nebo bendžo.

A co je náš sen? Milujeme Itálii, hodně tam jezdíme na cyklistická soustředění nebo jen na turistiku. Jednoho dne, bychom chtěli i vám, skupinám, nabídnout stejnou chalupu jako v Čechách třeba v Toskánsku.

Na vaši návštěvu se těší Renáta a Pavel Foltýnovi